Bilge Adamın Korkusu / Kral Katili Güncesi 2. Gün pdf oku indir

tarafından
9
Bilge Adamın Korkusu / Kral Katili Güncesi 2. Gün pdf oku indir

Bilge Adamın Korkusu yayımlandığı ilk hafta Amerika’da çoksatanlar listesine bir numaradan girdi.”

Her bilge adamın korktuğu üç şey vardır: fırtınalı bir deniz, aysız bir gece ve yumuşak başlı birinin öfkesi.”
Bilge Adamın Korkusu’nda Kvothe kahramanlık yolundaki ilk adımlarını atıyor ve kendi ömrü dahilinde efsane haline gelmenin hayatı bir adam için ne kadar zor kılabileceğini öğreniyor.

Uyuyan höyük krallarından prensesler kaçırdım. Trebon kasabasını yakıp kül ettim. Felurian’la bir gece geçirdim ve hem canıma hem de aklıma mukayyet olabildim. Çoğu insanın alındığından daha küçük bir yaşta Üniversite’den atıldım. Başkalarının gündüz gözüyle ağızlarına almaktan bile korktukları yollardan ay ışığı altında geçtim. Tanrılarla konuştum, kadınlar sevdim ve ozanları ağlatan şarkılar yazdım.
Benim adım Kvothe. Belki beni duymuşsunuzdur.

“Usta eli değmiş bir kitap.”
Sevin Okyay / Radikal Kitap
 

Bilge Adamın Korkusu / Kral Katili Güncesi 2. Gün isimli 994 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Patrick Rothfuss tarafından kaleme alınmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 30.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yedi Güzel Kadın pdf oku indir başlıklı makalemizde Yedi Güzel Kadın indir, Yedi Güzel Kadın oku ve Yedi Güzel Kadın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilge Adamın Korkusu / Kral Katili Güncesi 2. Gün pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.