Bildiğimiz Dünyanın Sonu pdf oku indir

tarafından
10
Bildiğimiz Dünyanın Sonu pdf oku indir

“Zaman her şeyi silip süpürür.”
 
Eserleri yirmiden fazla dilde okunan Norveçli yazar Erlend Loe’nun unutulmaz bir modern zaman figürüne dönüşen kahramanı Doppler yuvaya dönüyor. Doppler romanının devamı niteliğindeki
Bildiğimiz Dünyanın Sonu ormanın derinliklerinden sistemin derinliklerine uzanıyor: Çemberin içinde duramayanların bütün oyunlardan kovulduğu bir dünyada özgür kalmak mümkün mü?
 
Ormanın derinliklerinde geçirdiği macera dolu ayların ardından bir ailesi olduğunu hatırlayan Doppler, geyiği Bongo’yu boynuzlu hayvanlar barınağına bırakıp soluğu Oslo’da alır. Kendisini ölesiye özlediklerine inandığı karısına ve çocuklarına kavuşacağı için çok heyecanlıdır ama küçük bir problem vardır: Onca yıllık posta kutusunun üzerinde “Andreas Doppler” değil, “Egil Hegel” yazmaktadır! Dibe vurduğunu düşünür ama aşağılanma nedir, görmemiştir henüz..
Hafiflemiş ve özgür hissediyordu kendini. Gerçekten özgür. Borcu yoktu, işi yoktu, yükümlülükleri yoktu. Sadece kendisi vardı. İyisiyle kötüsüyle. Ve güzel bir geyiği. Vergi dairesinin bisiklet parkına bağladığı Bongo’yu çözdü ve durup üst katlara baktı.
Her yerde toplantılar yapıldığını varsayıyordu; bu toplantılar ki, hem araştırmalar hem de deneyimler sonucu yalnızca yersiz olmakla kalmıyor, doğrudan verimi de baltalıyordu.
Bongo’ya tırmanırken yüzüne bir gülümseme yayıldı. Artık bu hayattan elini eteğini çekiyordu.
 

Bildiğimiz Dünyanın Sonu isimli 224 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Erlend Loe tarafından kaleme alınmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 17.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sonrası Kalır / Bütün Şiirleri (2. Cilt) pdf oku indir başlıklı makalemizde Sonrası Kalır / Bütün Şiirleri (2. Cilt) indir, Sonrası Kalır / Bütün Şiirleri (2. Cilt) oku ve Sonrası Kalır / Bütün Şiirleri (2. Cilt) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bildiğimiz Dünyanın Sonu pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.