Beyazıd-i Bistami – Aşkın Sultanı Hidayet Öncüleri 4 pdf oku indir

Beyazıd-i Bistami – Aşkın Sultanı Hidayet Öncüleri 4 pdf oku indir

Bir defasında Beyâzıd-i Bistâmi (rahmetullahi aleyh) hazretleri yolda yürürken, müritlerinden birisi de takip ediyor ve Beyâzıd-i Bistâmi’nin (rahmetullahi aleyh) bastığı yerlere basarak yürüyordu. Beyâzıd-i Bistâmi hazretlerinin üzerinde ise kürkü vardı. Mürit: – Ya Beyâzıd ! Şu sırtınızdaki kürkü bana verseniz de Sizde olan feyiz ve bereketlerden bizde faydalansak dedi. Bunun üzerine Beyâzıd-i  Bistâmi Hazretleri şöyle buyurdu. – “Bu kürkü değil bizzat benim derimi giyinsen, benim yaptğımı yapmadığın sürece bir faydasını göremezsin.”
 

Beyazıd-i Bistami – Aşkın Sultanı Hidayet Öncüleri 4 isimli 100 sayfadan oluşan kitap ; Ubeydullah Bayram Tekin tarafından yazılmış ve RABBANİ YAYINEVİ yayınevinin 22.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kur’an’da İnsaniyet Mektebi pdf oku indir başlıklı makalemizde Kur’an’da İnsaniyet Mektebi indir, Kur’an’da İnsaniyet Mektebi oku ve Kur’an’da İnsaniyet Mektebi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beyazıd-i Bistami – Aşkın Sultanı Hidayet Öncüleri 4 pdf oku indir - PDF indir