Beyaz Geceler (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
7
Beyaz Geceler (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Dostoyevski’nin, Petersburg sokaklarında “flaneur” bir kahramanla okuyucusunu gezintiye çıkardığı öykü, yazarın diğer eserlerinin realist havasını romantizm sisleriyle süslüyor. “Rus işi bir bıçak” Beyaz Geceler ile sizi; gençliğin, aşkın, mutluluğun ve mutsuzluğun kuşatmasına almaya hazırlanıyor.
“Öylesine harika bir geceydi ki, böylesine güzeli ancak gençlikte mümkün olur sevgili okuyucu. Gökyüzü o kadar açık, o kadar yıldızlıydı ki, ‘‘Böyle bir göğün altında nasıl olur da öfkeli ve kaprisli olabilir insan?’’ diye sormadan edilemezdi. Bu soru da gençlere özgü bir sorudur sevgili okuyucu, hem de çok gençlere özgü. Tanrı, sizin gönlünüze de sık sık gençlik serpiştirsin.”
 

Beyaz Geceler (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 88 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 24.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tarihe Tanıklığım Otobiyografik Kayıtlar pdf oku indir başlıklı makalemizde Tarihe Tanıklığım Otobiyografik Kayıtlar indir, Tarihe Tanıklığım Otobiyografik Kayıtlar oku ve Tarihe Tanıklığım Otobiyografik Kayıtlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beyaz Geceler (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.