Beyaz Diş pdf oku indir

tarafından
9
Beyaz Diş pdf oku indir

Beyaz Diş, soylu ve onurlu bir vahşi kurt-köpek kırmasının zihninden bakılarak hayatın acımasızlığını, sevgi ve şefkat eksikliğinin yol açtığı dramatik olayları konu edinir. En vahşi canlının bile bu yüce duygulara duyduğu ihtiyacı bütün gerçekçiliğiyle dile getiren roman, tematik özellikleri ve Alaska, Kanada gibi karlı coğrafyaların zorlu yaşam koşullarını gözler önüne sermesi bakımından dünya klasiklerinden biri olma özelliğini fazlasıyla hak eder.
Karbon Kitaplar, Jack London’un başyapıtı “White Fang”i İngilizce aslından Türkçeye çevirdi.
 

Beyaz Diş isimli 241 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 11.01.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hayatını Değiştirmelisin Rainer Maria Rilke ve Auguste Rodin’in Hikayesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Hayatını Değiştirmelisin Rainer Maria Rilke ve Auguste Rodin’in Hikayesi indir, Hayatını Değiştirmelisin Rainer Maria Rilke ve Auguste Rodin’in Hikayesi oku ve Hayatını Değiştirmelisin Rainer Maria Rilke ve Auguste Rodin’in Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beyaz Diş pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.