Berat Kandili pdf oku indir

tarafından
23
Berat Kandili pdf oku indir

Bu eser, merhum Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan’ın Berat Kandili dolayısıyla yapmış olduğu sohbetlerin derlemesi olup bu konuda kaleme almış olduğu başyazı ve makaleler ile Berat kandilinin ihyası ve Berat gecesinde yapmış olduğu dua ve yakarışları da içermektedir. Eser hazırlanırken konuşma dili korunarak mümkün olduğunca tekrarlardan kaçınılmış, başyazı ve makaleler aynen yer almıştır. Ayet ve hadisler ışığında ibretli ve hikmetli noktaları güzelce izah eden, günceli yakalayan, özlü bilgiler veren, son derece sade, akıcı ve anlaşılır bir üsluba ve gönül diline sahip olan bu eser manevi yolculuğunuza rehberlik edecektir.
 

Berat Kandili isimli 132 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan tarafından yazılmış ve SERVER YAYINLARI yayınevinin 30.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İmamiyye Şîası’nda On İkinci İmam ve Mehdî İnancı pdf oku indir başlıklı makalemizde İmamiyye Şîası’nda On İkinci İmam ve Mehdî İnancı indir, İmamiyye Şîası’nda On İkinci İmam ve Mehdî İnancı oku ve İmamiyye Şîası’nda On İkinci İmam ve Mehdî İnancı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Berat Kandili pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.