Belki Başka Hayatta pdf oku indir

Belki Başka Hayatta pdf oku indir

Yaşananlar, ya tatlı bir anıya, ya eşsiz bir tecrübeye ya da kabuk bağlayan bir yaraya dönüşür. Sonra tüm bunlar bir araya gelip, hikâyeleri oluştururlar. Bazı hikâyeler vardır, sadece o hikayenin kahramanını değil, herkesi ilgilendirir. İşte bu hikâye de onlardan biri.
Neden mi? Çünkü bu senin hikâyen!
İnsanoğlu; merak ettiği birçok soruya cevap bulabilmiştir. Lakin bazı sorular, buna günümüz de dahil, hep askıda ve cevapsız kalmıştır. Mesela; ‘‘Bu dünyaya neden geldim, niçin yaşıyorum ya da hayatın amacı nedir?’’ gibi. Bu soruları sen de kendine soruyorsan, doğru adrestesin demektir.
Şimdi bir tiyatro izleyicisi gibi oturduğun yerden hayatı izlemeyi bırak, hemen ayağa kalk ve sahnedeki yerini al. Kim bilir, belki de bu hikâyeyi sen bambaşka bir şekilde tamamlarsın.
– Amacın vicdanını rahatlatmaksa, bence sen de benim gittiğim yoldan gitmelisin.
Sen vicdan azabı duymamak için beni, yani bir kişiyi uyarmak istiyorsun, bense tüm insanlığı.
 

Belki Başka Hayatta isimli 433 sayfadan oluşan kitap ; Onur Palut tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 30.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Baharda Ölmek pdf oku indir başlıklı makalemizde Baharda Ölmek indir, Baharda Ölmek oku ve Baharda Ölmek pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Belki Başka Hayatta pdf oku indir - PDF indir