Bekleyecek Vaktim Kalmadı Artık pdf oku indir

tarafından
8
Bekleyecek Vaktim Kalmadı Artık pdf oku indir

Fournier’den ebedi yalnızlığa mahkûm olmuş ruhlar için edebi katkılar…
 
“80 yıl sonra artık bekleyecek sabrım kalmadı. Daha yola çıkmadan varmak istiyorum. Her şeyin hemen olmasını istiyorum ama hiçbir şey olmuyor. Sürekli bekleme halindeyim; bir mektubu, çalmayan bir telefonu, geç kalan birini bekliyorum hep; hiç huzurum kalmadı.”
 
Bekleyecek Vaktim Kalmadı Artık, zaman, sabır(sızlık), aciliyet ve beklemek üstüne bir elkitabı. Kaleminden kara mizahı ve hüznü eksik etmen Fournier hayat(ıy)la dalga geçmeye, kendine iğneden çok çuvaldızı batırmaya devam ediyor.
 
Çağdaş Fransız edebiyatının en verimli isimlerinden biri olan Jean-Louis Fournier Türk okurunun da son dönemdeki gözde yazarlarından biri…
 

Bekleyecek Vaktim Kalmadı Artık isimli 104 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jean-Louis Fournier tarafından kaleme alınmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 07.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ahi /Bir Ahi Evran Romanı pdf oku indir başlıklı makalemizde Ahi /Bir Ahi Evran Romanı indir, Ahi /Bir Ahi Evran Romanı oku ve Ahi /Bir Ahi Evran Romanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bekleyecek Vaktim Kalmadı Artık pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.