Baykuş Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi Sayı: 13 Kasım-Aralık 2021 pdf oku indir

Baykuş Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi Sayı: 13 Kasım-Aralık 2021 pdf oku indir

Baykuşların başlarını 270 derece çevirebilme özelliğine binaen sanatın her alanına gözlerini çevirmek isteyen dergimiz yine dopdolu içeriğiyle karşınızda.
 
13. sayımız Ali Duru’nun çizimiyle “Tarık Akan” ile karşınıza çıkıyor.
 
Çok sevdiğiniz Ajanda, Baykuş Gözüyle, Dedikodu ve Biliyor muydunuz? ve Antoloji bölümleri yine dolu dolu.
 
Oğuzhan Gündüz’ün “Puslu Kıtalar Atlası Üzerine Postmodern Düşünceler” adlı yazısına Faruk Cabadağ’ın çizimi eşlik ediyor.
 
Ayşe Ayhan Demir, Elif İşleyen’in Potakal Yayınlarından çıkan “Devekuşu Oteli” adlı romanını inceliyor.
 
Seyfullah Erkmen, “Zamanın Elinden Kurtulan yahut Büyük Haklılığa Giden” başlıklı Kamil Uğurlu üzerine yazdığı denemesiyle Yusuf Bilal Akkaya’nın “Kimliksiz Şehrin Kimliksiz Çocuklarına İthaf” adını verdiği denemesi sizlere key
 
Esra Bitmez ve Onur Özkoparan’ın birlikte hazırladıkları “Anne Kafamda Bit Var” adlı Tarık Akan incelemes, ünlü sanatçının sanat hayatına bir mercek tutuyor.
 
Nagehan Acar, Zeynep Ergül, Emre Albayrak, Hakkı Bolat, Hacı Söylemez, Heybet Akdoğan, Mustafa Turay, Enes Mahir Yalım, Gökbörü Mete, Derya Çınar, Mehmet Selman Öz, Deniz Sargut ve Eylül Sönmez şiir-öykü ve denemeleriyle bizlere eşlik ediyor.
 

Baykuş Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi Sayı: 13 Kasım-Aralık 2021 isimli sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve BAYKUŞ KÜLTÜR SANAT ve EDEBİYAT DERGİSİ yayınevinin 13.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bilge Çocuk Dergisi Sayı:64 Aralık 2021 pdf oku indir başlıklı makalemizde Bilge Çocuk Dergisi Sayı:64 Aralık 2021 indir, Bilge Çocuk Dergisi Sayı:64 Aralık 2021 oku ve Bilge Çocuk Dergisi Sayı:64 Aralık 2021 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Baykuş Kültür Sanat ve Edebiyat Dergisi Sayı: 13 Kasım-Aralık 2021 pdf oku indir - PDF indir