Başka Türlü Bi’şey pdf oku indir

tarafından
22
Başka Türlü Bi’şey pdf oku indir

Yaratıcı yazarlık hocası, kurye, Starbucks baristaları, esas oğlanın en iyi arkadaşı, esas kızın oda arkadaşı ve bahçedeki sincabın ortak bir noktası var:
Hepsi Gabe ile Lea’nın birlikte olması gerektiğini düşünüyor.
 
Birlikte yaratıcı yazarlık dersi alan Lea ve Gabe aynı zevkleri paylaşır, aynı Çin yemeğini sipariş eder ve aynı mekânlarda takılırlar. Ne yazık ki Lea biraz kendi halinde, Gabe ise çekingendir ve ikisi de ilk adımı atabilecek gibi görünmemektedir. Fakat aralarında bir şeyler vardır ve onların dışında herkes bunun farkındadır. Yaratıcı yazarlık hocaları ikisini bir araya getirmeye çalışır, Starbucks’taki barista ilişkilerini dizi gibi izler, otobüs şoförü karısına onlardan bahseder, restorandaki garson onları hep aynı masaya oturtur. Hatta okulun bahçesindeki sincap bile iki gencin birlikte olması gerektiği kanısındadır. Peki, herkesin inandığı bu aşka Lea ile Gabe de inanacak mı?
 
 “Akıcı ve tatlı bir aşk hikâyesi arayanlar için birebir.”
VOYA 
 
“İki insan kavuşacaksa bu Gabe ile Lea olmalı… Aralarındaki çekim o kadar güçlü ki herkes bunu hissedebiliyor ve hikâyeleri de etraflarındaki bu kişiler sayesinde yazılıyor. Eğlenceli ve tatlı bir romantik komedi.” 
School Library Journal
 

Başka Türlü Bi’şey isimli 240 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sandy Hall tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 10.11.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ölüler Diyarı pdf oku indir başlıklı makalemizde Ölüler Diyarı indir, Ölüler Diyarı oku ve Ölüler Diyarı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Başka Türlü Bi’şey pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.