Barış Akarsu’lu Yıllar pdf oku indir

Barış Akarsu’lu Yıllar pdf oku indir

“Sırlarım acıdan ağlar örer, kendi kayboluşlarım sende dursun isterim/ Ağladım senin için ilk defa, elimde parçalanmış bir hayat var aslında şarkısını söyledi. Lösemili çocukların gözlerinin içi gülüyor, doktor ve hemşireler ağlıyordu.”
 
“Müthiş huzur dolu bir ortam hissettik. Yukarı Meryem Ana’ya vardığımızda, sanki melekler ordusu gibi ahenkli güler yüzlerle karşıladılar, herkes sıcacıktı.”
 
“Bob Geldof gibi, U2’nun Bono’su gibi, Sting gibi duyarlı, dünya için ve içindekiler için kaygı ve sorumluluk duyan bir adamdı. Türkiye’de böyle içteni çıkmadı, bu yönünü herkes bilmeli.”
 
“Az yatmamıştı balık kokulu ağların üstünde sabaha kadar.”
 
“Abi mantarların ucunu eğer karıncalar kemirmişse o mantardan zarar gelmez, zehirsizdir. Ama eğer yenmemişse oturup düşünecen, kırmızımsılardan uzak duracan…”
 
“Bodrum Kalesi’ni gezmek istedi ertesi gün. Orada iki sene sonra gezegene veda konserini vereceğini nereden bilebilirdi?”
 

Barış Akarsu’lu Yıllar isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Metin Sözüçetin tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Korkunç General pdf oku indir başlıklı makalemizde Korkunç General indir, Korkunç General oku ve Korkunç General pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Barış Akarsu’lu Yıllar pdf oku indir - PDF indir