Bademli’de Öykü Nidası pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Bademli’de Öykü Nidası pdf


Bademli’de Öykü Nidası pdf

Kitap okumayı sevdirmeliydik.
Kelime bilgimiz artmalı, ufkumuz genişlemeli, büyümeliydi.
Önce güzel, şirin “Al beni, oku, sev,” diyen kitapla, kitaplıklarla işe koyulduk. Sağ olsun kitapseverler, bizi yalnız bırakmadı, her türden “ben buradayım” diye seslenen güzel kitaplarımız oldu. Anne babalar şaşırtırcasına kitap okuyunca, çocuklarına artı puan verilsin diyerek, devam ettik. Çok kitap okuyanlara ödül olarak; Çanakkale, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Anıtkabir, İstanbul, Urfa gezileriyle heyecan, bilgi kattık.
Okumayı güzel bir alışkanlık, edinen anne-baba ve çocuklarla, “Okur, Yazarıyla Buluşuyor”u, tekrar tekrar sağladık; yazmanın kapısını araladık. Gecenin, mehtabında titrek, umut bekleyenlere huri muştusuyla, yazarlarımızdan, müdürlerinden yazabilecekleri ümidini, coşkusunu alan gençlerimiz, artık yazmalıydılar. Umarım, kalemlerinden sevgiyle tutunurlar, elleri, gönüllerinden de tutan olur inşallah… Genç yazar adayları, haydi kolay gelsin!
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Ramazan Göçen tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.


Bademli’de Öykü Nidası pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?