Azrail Koşuyor pdf oku indir

Azrail Koşuyor pdf oku indir

“Yarın öğlen av başlıyor. Bu yüzü unutmayın!”
 
Yıl 2025. Amerika’da kâbus gibi bir düzen hâkimdi. Ülkeyi yönetenler büyük bir sınıf farkı yaratmışlardı. Halkın çoğu yoksuldu. Televizyon programları insanların para için hayatları üzerine bahse girdiği bir platform haline gelmişti.
 
Ben Richards da o çaresiz adamlardan biriydi. İşsizdi, parasızdı ve ümitsizdi. Hasta kızının tedavi olması gerekiyordu. Ben’in yapabileceği tek bir şey vardı: Koşucu programına katılmak ve bir milyon dolar kazanmak. Yarışmanın amacı onu öldürmekle görevli Avcılar’dan kaçmak ve otuz gün boyunca hayatta kalmaktı, hem de gezendeki hemen herkes onu seyrederken ve ele vermeye çalışırken…
 
Acaba şimdiye dek kimsenin sekiz günden daha fazla hayatta kalamadığı yarışmayı Ben Richards kazanabilecek mi?
 
Acımasız sistemi yenebilecek mi? Sonucu ne olursa olsun, Ben bu ölüm kalım oyununda sonuna dek gitmeye hazırdı.
 

Azrail Koşuyor isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Stephen King tarafından yazılmış ve ALTIN KİTAPLAR yayınevinin 10.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hayattayız Nihayet pdf oku indir başlıklı makalemizde Hayattayız Nihayet indir, Hayattayız Nihayet oku ve Hayattayız Nihayet pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Azrail Koşuyor pdf oku indir - PDF indir