Azın Bereketi / Japonya Kırsalından Sade Yaşam Dersleri pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Azın Bereketi / Japonya Kırsalından Sade Yaşam Dersleri pdf


Azın Bereketi / Japonya Kırsalından Sade Yaşam Dersleri pdf

 
NAUTILUS KİTAP ÖDÜLÜ: YEŞİL YAŞAM VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ALTIN ÖDÜLÜ 2017
 
Azın Bereketi, kentsel Japonya’daki ana akım yaşamı doğa, sanat, arkadaşlar, lezzetli yemekler ve bol zaman gibi lükslerle çevrili bir yaşam için terk eden on erkek ve kadını anlatıyor.
Geleneksel Doğu tinsel bilgeliği ve kültüründen yararlanan bu öncüler, modern yaşamın stresinden, tüketiminden, meşguliyetinden ve teknoloji bağımlılığından kurtulurken geçirdikleri derin kişisel dönüşümleri anlatıyor. Bu kitap, onların mutluluk ve geçimlerini sağlamakta kendilerine güvenen sanatçılar, filozoflar ve çiftçiler olarak tatmin dolu hayatlarını anlatıyor.
Andy Couturier, okuyucuları bu bireylerin günlük yaşamlarının derinlerine girmeye davet ederek bizim de kendi yaşamlarımıza nasıl daha fazla anlam ve zenginlik getirebileceğimizi gösteriyor.
 
 
“Bu büyülü kitabı okumak, dağların derinliklerindeki taze bir pınardan su içmek gibi; insanı yavaş yavaş akıl sağlığına kavuşturuyor.”
David Abram, The Spell of the Sensuous‘un yazarı
 
“Fiziksel ve ruhsal olarak aşırı ısınmış bir dünyadayız. Bu dünyadan uzaya seyahat ederek değil, gerçeğe doğru yönelerek kaçmayı başaran insanları okumak son derece güçlü. Bu kitap olabilecek en iyi şekilde altüst edici.”
Bill McKibben, Doğanın Sonu‘nun yazarı, çevre aktivisti.
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Andy Couturier tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ardında Bıraktığın Kadın pdf başlıklı makalemizde Ardında Bıraktığın Kadın indir, Ardında Bıraktığın Kadın oku ve Ardında Bıraktığın Kadın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Azın Bereketi / Japonya Kırsalından Sade Yaşam Dersleri pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?