Aynanın İçinden (Karton Kapak) pdf oku indir

Aynanın İçinden (Karton Kapak) pdf oku indir

Lewis Carroll 1865 yılında kahramanı Alice’i tavşan deliğinden aşağı gönderdiğinde, yüz elli yılı aşkın bir süre boyunca her yaştan okuru etkisi altına alacak, üzerine tezler kaleme alınacak ve pek çok esere ilham verecek bir maceranın da ilk adımını atmış oldu. Harikalar Diyarı’ndaki yolculuğunda eşlik ettiğimiz Alice, 1871 yılında yayımlanan Aynanın İçinden kitabıyla birlikte bu sefer bizi aynadan geçerek ulaştığı diyara götürüyor. Bu diyarda her şey bir ayna yansıması misali, tersten yaşanmaktadır ve Alice kendini devasa bir satranç oyununun tam ortasında bulur. Piyonluktan kraliçeliğe uzanan yolculuğunda ona birbirinden farklı ve gizemli karakterler eşlik edecek, bilmecelerle dolu şiirler yolunu renklendirecektir.
 

Aynanın İçinden (Karton Kapak) isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Lewis Carroll tarafından yazılmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güneş Ağacı pdf oku indir başlıklı makalemizde Güneş Ağacı indir, Güneş Ağacı oku ve Güneş Ağacı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aynanın İçinden (Karton Kapak) pdf oku indir - PDF indir