Aylak Adam pdf oku indir

Aylak Adam pdf oku indir

Düşünüyordu: “Çağımızda geçmiş yüzyılların bilmediği, kısa ömürlü bir yaratık yaşıyor. Sinemadan çıkmış insan. Gördüğü film ona bir şeyler yapmış. Salt çıkarını düşünen kişi değil. İnsanlarla barışık. Onun büyük işler yapacağı umulur. Ama beş-on dakikada ölüyor.
Yusuf Atılgan’ın Aylak Adam’ı, yayınlandığı günden bu yana edebiyatımızın en sevilen, üzerinde en çok tartışılan romanlarından biri oldu. Roman, 60’lı yılların başında bizimle birlikte tüm dünyada da konuşulmaya başlanan kentli aylak aydın bireyi konu alıyordu. Bugün artık çağdaş klasiklerimiz arasında yer alan Aylak Adam’ın dikkat çektiği entelektüel sorunlar güncelliğini koruyor. Yeni kuşaklar için, yeni baskısıyla Can Yayınları’nda.
 

Aylak Adam isimli 192 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Yusuf Atılgan tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 06.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Papkin-Gizemli Şato 1 pdf oku indir başlıklı makalemizde Papkin-Gizemli Şato 1 indir, Papkin-Gizemli Şato 1 oku ve Papkin-Gizemli Şato 1 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aylak Adam pdf oku indir - PDF indir