Ayaşlı İle Kiracıları pdf oku indir

Ayaşlı İle Kiracıları pdf oku indir

‘Memduh Şevket Esendal Bütün Eserleri’ dizisinin ilk kitabı olan ‘Ayaşlı ile Kiracıları’, yazarın en önemli yapıtlarından biridir. 1946 CHP Roman Ödülü’nü de alan yapıtta Memduh Şevket Esendal, cumhuriyetin ilk yıllarındaki Ankara’dan bir kesit sunar. Eğitimleri, uğraşları, dünya görüşleri farklı insanların ilişkilerini büyük bir ustalıkla sergiler; onların kişiliklerinde, dönemin bütün özelliklerini yansıtır. Memduh Şevket Esendal, Ayaşlı ile Kiracıları’nda olduğu gibi diğer romanlarında ve öykülerinde de, bireysel öğelerden bir bütüne ulaşmanın en güzel örneğini verir. Yalın ve akıcı bir dili vardır. Haklı olarak yazın tarihimizde önemli bir yer edinmiştir.
 

Ayaşlı İle Kiracıları isimli 256 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Memduh Şevket Esendal tarafından kaleme alınmış ve BİLGİ YAYINEVİ yayınevinin 01.04.2013 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gelecek Ekspresi Çöp Dünya pdf oku indir başlıklı makalemizde Gelecek Ekspresi Çöp Dünya indir, Gelecek Ekspresi Çöp Dünya oku ve Gelecek Ekspresi Çöp Dünya pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ayaşlı İle Kiracıları pdf oku indir - PDF indir