Av (Kutulu Özel Set) pdf oku indir

Av (Kutulu Özel Set) pdf oku indir

ÖZEL TASARIM KUTU İÇERİĞİ:
AYRAÇ
DEFTER
POSTER
KARTPOSTAL
CİLTLİ KİTAP
 
Geçici bir süre barda çalışan Beste’nin hayatı hiç tanımadığı bir adam olan Kuzey tarafından kaçırılması ile tepetaklak olur.
 
Kuzey, Beste’nin bildiği her şeyden daha tehlikeli ve karanlık bir adamdır. Çok geçmeden bu işte bir hata olduğu ortaya çıkar. Ancak onları birleştiren karanlık sırları ve tutkuları, onları birbirine daha çok mu bağlayacaktır yoksa sonsuza dek kopmalarına mı sebep olacaktır?
 
“Ben hep aydınlıktım, kulaklardaki tatlı bir besteydim. Ben, güneydeki çöllerin tatlı meltemlerine ait bir müziktim, o ise kuzeydeki buzdan oluşmuş mağaraların tahtındaki kraldı. Kulakları müziğe sağır, teni sıcaklığa hasret, gözleri sevgiyi göremeyecek kadar kör, burnu ılık bir ıhlamur akşamını asla duyamayacak kadar körelmiş, dudakları buzdan ağlarla örülmüş, gerçek bir tutkunun sıcaklığını asla kalbinde hissedemeyecek buz kesmiş bir hükümdardı.”
 
Bir savaşın ortasında, yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide vals yapan Beste ve Kuzey…
 
Avına âşık olan avcı, avcı mıdır yoksa av mı?
 
 

Av (Kutulu Özel Set) isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; Aylem Güngördü tarafından yazılmış ve PAROLA YAYINLARI yayınevinin 26.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hüznün Fiziği pdf oku indir başlıklı makalemizde Hüznün Fiziği indir, Hüznün Fiziği oku ve Hüznün Fiziği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Av (Kutulu Özel Set) pdf oku indir - PDF indir