Aşkın Fransızcası pdf oku indir

tarafından
7
Aşkın Fransızcası pdf oku indir

Fransız usulü aşkta mutlu sonlara yer var mıdır?
 
Gina birkaç ay içerisinde hem çok sevdiği işini hem anne yarısı olarak gördüğü teyzesini hem de tutkuyla bağlı olduğu erkek arkadaşını kaybeder. Hüzünlü bir arayış içindeyken ona teyzesinden kalan, Fransa’daki eve yerleşmeye karar verir. Masmavi bir gökyüzü, sımsıcak güneş ve yepyeni bir başlangıç… Belki de yeniden iyi hissetmek o kadar zor olmayacaktır.
Hesaba katmadığı şeyler ise kısa bir süre sonra su yüzüne çıkar: eski evin çatısındaki delik, kendisini doğru ifade etmekte güçlük çektiği bir dil ve belki de hiç öğrenmemesi gereken endişe verici aile sırları…
Alışık olduğu ülkeden çok uzakta şarap uzmanlığı alanındaki çalışmalarına odaklanmaya çalışan Gina yeni kurduğu arkadaşlıklardan ve yavaş yavaş büyüsüne kapıldığı gizemli taş ustası Cédric’ten destek görebilecek midir?
  
“Fiona Valpy klişelere kaçmadan Fransa’nın müthiş atmosferini, kalpleri ısıtan bir aşk hikâyesiyle bütünleştirmiş.
İçinizde kelebekler uçuşacak!”
Shaz’s Book Boudoir
 
“İnce ruhlu bir kadının sevgi adına neler yapabildiğini görmek isterseniz bu romanı okuyun. Hoş detaylarla ve iniş çıkışlarla birleştiğinde Aşkın Fransızcası, herkesi büyüleyecek
bir peri masalına dönüşüyor.”
Spoonful of Happy Endings  
 

Aşkın Fransızcası isimli 256 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Fiona Valpy tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 01.12.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Duyulmayan Anlam Çığlığı pdf oku indir başlıklı makalemizde Duyulmayan Anlam Çığlığı indir, Duyulmayan Anlam Çığlığı oku ve Duyulmayan Anlam Çığlığı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşkın Fransızcası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.