Aşk Rüyası pdf oku indir

Aşk Rüyası pdf oku indir

Bu şehirden gidersen kaldırımlar küser. Sokaklar yetim kalır. Acı bir ses duyulur sancısını unutan yapraklarda. Yapraklar ki loş ışıklarda uykuya dalar. Sanma ki umarsız renkler yüzüne güler. Hasret, rüyalarda saklı, zamansız suskun yakamozuyla. İşte bu hüzünbaz mevsimlerde bulut güneşte demlenir. Yarınsız umutlarda durgun ve dongun gözbebeğidir aşk. Özgürlüğe susamış kelepçeler ağlıyor ıssız bulvarlarda. Oysa ki şehir kilitlemiş kendini alevden sokaklara. Yalnızlığın kıyısındaki tebessüm hangi ayrılığa gülümser. Artık bir notanın armonisinde yükseliyor sessiz çığlık. Gücenme gönlüne belki bir kırık hançer yarasında düğümlenmiştir kimsesizliği. Bil ki yine de şahlanan asi güvercinin kanatlarındadır asalet.
 
Yüzyılın imgesi kendini dinliyor bir gramafonda.
Bir kristal ahengiyle gülümser, düşlerini yitirmiş yalnızlık.
 

Aşk Rüyası isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; İmdat Gümüş tarafından yazılmış ve İMLA KİTAP yayınevinin 26.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan DC Comics: Teen Titans Go! Yıldızateşi Yıldızbombası pdf oku indir başlıklı makalemizde DC Comics: Teen Titans Go! Yıldızateşi Yıldızbombası indir, DC Comics: Teen Titans Go! Yıldızateşi Yıldızbombası oku ve DC Comics: Teen Titans Go! Yıldızateşi Yıldızbombası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşk Rüyası pdf oku indir - PDF indir