Aşk Rüyası pdf oku indir

tarafından
17
Aşk Rüyası pdf oku indir

Maksim Gorki’nin on iki kısa hikâyesini içeren Aşk Rüyası, kadınlardan çocuklara, işçilerden hastalara, düşkünlerden memurlara, âşıklardan katillere kadar birçok insanın hayatından kesitler sunarak bir toplum mozaiği oluşturuyor. Olaylar, hikâye kişilerinin bireysel deneyimleri gibi gözükse de büyük ölçekte, sosyal yapının dinamiklerine göndermeler içerir. Gorki, etkileyici tasvirlerini kullanarak yaptığı düzen eleştirisiyle farklı bir anlatı düzleminde meselelere eğilir. Hasan Âli Ediz’in Rusçadan dilimize kazandırdığı bu seçki, aydınlık ile karanlığı, umut ile hayal kırıklığını okuyuculara eşzamanlı olarak sunuyor.
 

Aşk Rüyası isimli 128 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Maksim Gorki tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 28.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ortanca pdf oku indir başlıklı makalemizde Ortanca indir, Ortanca oku ve Ortanca pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aşk Rüyası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.