Arsen Lüpen – Kibar Hırsız (Cep Boy) pdf oku indir

tarafından
20
Arsen Lüpen – Kibar Hırsız (Cep Boy) pdf oku indir

“Arsen Lüpen aramızda! Aylardır gazetelerde marifetleri anlatılan, yakalanmaz hırsız! En iyi dedektifimiz Ganimard’ın, böylesine ilginç ve pitoresk bir mekanda ölümüne düelloya giriştiği esrarengiz karakter! Şoför, tenor, bahisçi, zengin bir ailenin oğlu, genç, yaşlı, Marsilyalı tahsildar, Rus doktor, İspanyol boğa güreşçisi… Binbir kılıklı adam, Arsen Lüpen!”
Polisiye roman türünün en ünlü isimlerinden Fransız yazar Maurice Leblac’ın 1905 yılında hayat verdiği anti kahraman Arsen Lüpen, kibar hırsız efsanesini yaratan ilk dokuz öyküsüyle karşınızda. Güzel sanatlar âşığı, kılık değiştirme ustası, mücevher uzmanı, tarihçi, centilmen ve hırsız Lüpen’in maceralarına eşlik ederken içinden çıkılmaz gibi görünen pek çok durumun heyecanına kapılacak, ezeli düşmanlarını parmağının ucunda oynatışına şahitlik edeceksiniz.
 

Arsen Lüpen – Kibar Hırsız (Cep Boy) isimli 232 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Maurice Leblanc tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 19.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dagny veya Aşk Şöleni pdf oku indir başlıklı makalemizde Dagny veya Aşk Şöleni indir, Dagny veya Aşk Şöleni oku ve Dagny veya Aşk Şöleni pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Arsen Lüpen – Kibar Hırsız (Cep Boy) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.