Ardında Bıraktığın Kadın pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Ardında Bıraktığın Kadın pdf


Ardında Bıraktığın Kadın pdf

Romanları 46 dile çevrilen ve milyonlarca kişiye ulaşan Jojo Moyes, Birinci Dünya Savaşı’ndan günümüze uzanan unutulmaz bir aşkı ilmek ilmek dokuyor.
 
Paris, Birinci Dünya Savaşı. Çok sevdiği kocası Édouard cephede savaşırken Sophie Lefèvre ailesini güvende tutmak zorundadır. Kasabaları Almanlar tarafından işgal edildiğinde, Sophie otelinde her akşam onlara hizmet etmek zorunda kalır. Ne var ki yeni Kommandant, Sophie’nin ressam kocası tarafından çizilen portresini gördüğü andan itibaren onu saplantı haline getirir.
 
Neredeyse bir yüzyıl sonra Londra’da, Sophie’nin portresi Liv Halston’ın duvarında asılı durmaktadır.  Genç kocası aniden vefat etmeden önce düğün hediyesi olarak vermiştir. Bir tesadüf sonucu portrenin gerçek değeri ortaya çıktığında ise büyük bir hukuk savaşı başlar ve Liv’in dünyası yeniden altüst olur.
 
Liv ve Sophie, ayrı yüzyıllardan bu iki kadın, bedeli ne olursa olsun sevdikleri için savaşacaklardır.
 
“Jojo Moyes’ten kalpleri durduracak kadar parlak bir roman daha.”
Marie Claire
 
 
“Zekice kurgulanmış hikâyesi, zarif bir şekilde çizilmiş karakterleriyle çok sürükleyici ve harika bir şekilde yazılmış.”
Daily Mail
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Jojo Moyes tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 1984 (Midi Boy) pdf başlıklı makalemizde 1984 (Midi Boy) indir, 1984 (Midi Boy) oku ve 1984 (Midi Boy) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Ardında Bıraktığın Kadın pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?