Aquila Yarığı’nın Ötesi pdf oku indir

Aquila Yarığı’nın Ötesi pdf oku indir

“Uzay operasının usta ozanı.” The Times
“Önceki serilerindeki zekâ ve yaratıcılık tam da bunu beklememizi sağlamıştı.” Daily Telegraph
“Büyüleyici derecede yaratıcı” Publishers Weekly
“Yaratıcı fikirlere sahip özgün ve düşündürücü öyküler” BBC Focus
“Arthur C. Clarke hayatının en parlak döneminde bile daha iyi bir iş ortaya koyamazdı.” SFX
“Okuduğunuzda keşke bu kadar iyi daha fazla bilim kurgu eseri olsa diyorsunuz.” Dreamwatch
Bu derlemedeki öykülerden hiçbiri “Keşif Uzayı” serisinin bir parçası değil. Ancak hepsinin, sıradan insan hayatının kırılganlığının ve uzay-zamanın ham vahşi derinliklerindeki insan ruhunun meydan okuyan kalıcılığının çetin bir tasviri olan, aynı tema, kaygı ve mecaz kuyularından çekildiği açıktır. Ayrıca tıpkı “Keşif Uzayı” serisinde olduğu gibi, hikâyelerdeki kahramanlar çoğu zaman sıradan emekçi sınıfından insanlardır. Sonuçlarını öngörmekten uzak oldukları ancak hayatta kalmak için çözmeleri gereken problemlerle karşı karşıya kalırlar.
Aquila Yarığı’nın Ötesi, Alastair Reynolds’un yarattığı evrenleri ve serüvenleri kapsayan muhteşem bir öykü derlemesinin ikinci cildi. Uzay Operası’na hoş geldiniz.
 

Aquila Yarığı’nın Ötesi isimli 352 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Alastair Reynolds tarafından kaleme alınmış ve İNDİE KİTAP yayınevinin 04.11.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yetişin Gençler Ergenlikten Yetişkinliğe Geçiş Kılavuzu pdf oku indir başlıklı makalemizde Yetişin Gençler Ergenlikten Yetişkinliğe Geçiş Kılavuzu indir, Yetişin Gençler Ergenlikten Yetişkinliğe Geçiş Kılavuzu oku ve Yetişin Gençler Ergenlikten Yetişkinliğe Geçiş Kılavuzu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aquila Yarığı’nın Ötesi pdf oku indir - PDF indir