Aptal Suçlu Sen Değilsin, Kaybeden Biziz. pdf oku indir

tarafından
16
Aptal  Suçlu Sen Değilsin, Kaybeden Biziz. pdf oku indir

“Tanıştığımız tüm aptalların anısına.”

”Kimilerinin aklında şokellayı çok seven bir insan olarak yaşıyorsun. Demem o ki ‘biraz daha’sı olan hiçbir şeye inanma sakın.”

“Evvela aynadaki haline bakıp kendisine âşık olan ve ırzına geçen, ardından söz olacak diye kendisini nikâhına alan insanın dünyasıdır bu. Sonsuz bir sevgiyle evinde yalnız bırakmalıdır onu. İnsanın başına ne geliyorsa hep iyi niyetinden geliyor, haklısınız. Bence siz başkalarını da kendiniz gibi sanıyorsunuz. Ama yapmayın. Hemen güveniyorsunuz insanlara. Babanızın oğlu mu bu
insanlar…”

“Ona kulak asma… Sevemeyeceğin insanları biraz daha sev, gülemeyeceğin şakalara biraz daha gül, kazanamayacağın paraları ve hayatları hayal et biraz daha. Biraz daha başarılı, biraz daha gururlu, biraz daha sevimlisin artık. Kontrol et ki elinden sıyrılıp kaçmasın fırsat buldukça övdüğün naif hayatın. Ölçülebilir ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlar biraz daha. Ama tabii ki sen bekliyorsun. Nasıl durulur, aynı benim gibi biliyorsun. Biraz daha dön eski haline. Biraz daha tasarla çoktan biten o günü. Lütfen hemen acımaya başlama kendine, biraz daha dur.”

“Kim beni ne sebeple affeder bilmiyorum.”
 

Aptal
Suçlu Sen Değilsin, Kaybeden Biziz. isimli 193 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Feyyaz Yiğit tarafından kaleme alınmış ve OKUYAN US YAYIN yayınevinin 03.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şafağın Robotları / Robot Serisi 3. Kitap pdf oku indir başlıklı makalemizde Şafağın Robotları / Robot Serisi 3. Kitap indir, Şafağın Robotları / Robot Serisi 3. Kitap oku ve Şafağın Robotları / Robot Serisi 3. Kitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Aptal Suçlu Sen Değilsin, Kaybeden Biziz. pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.