Annemin Kelimeleri pdf oku indir

tarafından
18
Annemin Kelimeleri pdf oku indir

“Annemin beyninde bir sorun olduğunu yüzüne bakıp da anlayamazdınız, ama ağzını açtığı anda işin rengi değişirdi. Sesi küçük kızlarınki gibi çok tizdi ve sadece yirmi üç kelime biliyordu. Sayıdan eminim, çünkü annemin söylediği şeylerin listesini yapıp mutfak dolabımızın içine raptiyeliyorduk. Bunların çoğu iyi, daha ya da sıcak gibi sık kullanılan kelimelerdi, ama içlerinden bir tanesi vardı ki onu sadece annem söylerdi: soof.”
 
Heidi doğum tarihini bilmiyor, babasının kim olduğunu da. Aslında Heidi’yle annesinin geçmişine dair her şey bir sis perdesiyle kaplı… Heidi annesinin kelimelerinden “soof”un peşine düşüp, onun geçmişiyle ilgili her şeyi öğrenmek üzere bir yolculuğa çıkıyor. Yanında eski püskü kırmızı bir  kazak, birkaç fotoğraf ve şansıyla… Evden uzakta, anne kızın geçmişine ait eksik parçalar bir bir tamamlanıyor.
 
“Annemin Kelimeleri” kolay kolay akıllardan çıkmayacak, dokunaklı bir anne kız hikâyesi…
 
 

Annemin Kelimeleri isimli 192 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sarah Weeks tarafından kaleme alınmış ve CAN ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 16.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Annemin Kelimeleri pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.