Anne Baba ve Çocuk Arasında pdf oku indir

tarafından
17
Anne Baba ve Çocuk Arasında pdf oku indir

Ebeveyn ve çocuk iletişimi alanında yazılmış en iyi eser Anne Baba ve Çocuk Arasında, dünyanın her yanından milyonlarca ebeveynin çocuklarıyla iletişimini güçlendirmesini sağladı. Dünyaca ünlü psikolog Dr. Haim G. Ginott’ın yazdığı bu kitap, bebeklikten ergenliğe kadarki dönemde, çocuk eğitiminin yenilikçi yöntemlerini örneklerle ve yalın bir dille anlatıyor.

Anne Baba ve Çocuk Arasında, tüm ebeveynlerin tekrar ve tekrar okuması gereken, değerini hiçbir zaman yitirmeyecek, vazgeçilmez bir başucu kitabı.
 

Anne Baba ve Çocuk Arasında isimli 264 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Haim Ginott tarafından kaleme alınmış ve OKUYAN US YAYIN yayınevinin 25.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyük Sorular Kitabım - Hayvanlar pdf oku indir başlıklı makalemizde Büyük Sorular Kitabım - Hayvanlar indir, Büyük Sorular Kitabım - Hayvanlar oku ve Büyük Sorular Kitabım - Hayvanlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Anne Baba ve Çocuk Arasında pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.