Ankara, Mon Amour ! pdf oku indir

tarafından
8
Ankara, Mon Amour ! pdf oku indir

Ankara, Mon Amour!
Üst üste asılınca ertesi gün daha iyi ısıtan paltoların cepli basma elbiselerin dualarla ekilen simit ağaçlarının üç tam bir paso’nun troleybüs hızında giden bir hayatın Zümrüt Pastanesi’nin ve Alemdar Sineması’nın sabahtan öğlene bir yağmurla değişiveren dünyaların ikindi sessizliklerinin “bir hatırası olmanın” “bir çay koyalımın” mavi ODTÜ otobüslerinin ciddiyetle Grundrisse okumaların Nisan Tezleri’nde aranan şiirin yirmi yaşında olmanın tiril tiril yeşil elbiseler giyen bir hayalin kaplumbağa soyunun en zor geçen o ilk altı ayın elinden kavuşanların sevinci.
 

Ankara, Mon Amour ! isimli 167 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Şükran Yiğit tarafından kaleme alınmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 12.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zamanın Şarkısı Çocuk Dürbünüyle Denemeler pdf oku indir başlıklı makalemizde Zamanın Şarkısı Çocuk Dürbünüyle Denemeler indir, Zamanın Şarkısı Çocuk Dürbünüyle Denemeler oku ve Zamanın Şarkısı Çocuk Dürbünüyle Denemeler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ankara, Mon Amour ! pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.