Amok Koşucusu pdf oku indir

tarafından
12
Amok Koşucusu pdf oku indir

Amok Koşucusu doktor olarak yardıma ihtiyaç duyan bir insana el uzatmanın vicdani yükümlülüğüyle kendi karmaşık duyguları arasında sıkışıp kalan bir adamın hikâyesidir. Hollanda Doğu Hint Adaları’nda görev yapan bir doktor, dara düşüp kendisine başvuran çok zengin bir kadının “yardım” talebini geri çevirir. Zira kadının mağrur ve hesapçı tavrı karşısında büyük bir öfkeye kapılmış, gururuna yenik düşmüştür. Ancak söz konusu olan insan hayatıdır. Kısa süre içinde pişmanlığın pençesine düşer. Kadına yardım etmeyi saplantı haline getiren doktor, Malezya halkında rastlanan bir nevi öldürücü delilik olan hummanın, amokun etkisi altına girer.
 

Amok Koşucusu isimli 64 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 23.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hasretinden Prangalar Eskittim pdf oku indir başlıklı makalemizde Hasretinden Prangalar Eskittim indir, Hasretinden Prangalar Eskittim oku ve Hasretinden Prangalar Eskittim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Amok Koşucusu pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.