Amerikan Masalları pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Amerikan Masalları pdf


Amerikan Masalları pdf

Chicago’da sıradan bir anahtar, içinde soyguncuların ve bir turtanın olduğu büyülü sandığın kilidini açar. Boston’da beş büyülü bonbon, kendi yağında kavrulan senatöre, profesöre, küçük bir kıza ve anne babasına en olmadık şeyleri yaptırır. Genç bir kovboy zaman babaya kement atar; Bay Floman’ın vitrinindeki manken canlanır; küçük bir böcek, New Englandlı çiftçiye ve karısına su değil altın pompalayan bir tulumba verir.
Amerikan Masalları piyasaya ilk çıktığında, Baum’un hikâye anlatıcı olarak ünü, 1900 senesinde yazdığı Oz Büyücüsü sayesinde çoktan yayılmıştı. Lyman Frank Baum, yeniden anlattığı masallarda da alışık olduğumuz hayatları mizah ve büyüyle harmanlıyor. Bu keyifli derlemedeki on iki masal, modern perilerin, knookların ve rillerin her zaman bizi şaşırttığı Amerika’da geçiyor. Bu masallar yediden yetmişe herkesi büyüleyecek!
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Lyman Frank Baum tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.


Amerikan Masalları pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?