Amerika Atilla’ya Karşı Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı pdf oku indir

tarafından
15
Amerika Atilla’ya Karşı  Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı pdf oku indir

“Tünelin sonundaki ışığa doğru ilerlerken zaman duygusunu yitirmemek için yazdım.”
 
Hakan Atilla, 2017 yılı baharında, New York JFK Havalimanı’nda FBI ajanları tarafından gözaltına alınacağından habersiz, meslektaşlarıyla beraber sıradan bir iş gezisinden dönmekteydi. Tutuklanıp hapishaneye gönderildiğinde, içinde bulunduğu zorlu koşullara rağmen başından geçenleri yazmaya başladı.
 
Atilla, ABD’de tutulduğu farklı hapishanelerde yaşadıklarını, tanıştığı insanları, karşı karşıya kaldığı suçlamaları ve dava sürecini ilk kez bu kitapta anlatıyor. Amerika Atilla’ya Karşı, kariyerinin zirvesindeki bankacının hayata tutunduğu iki buçuk yılın etkileyici hikâyesi.
 

Amerika Atilla’ya Karşı
Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı isimli 384 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hakan Atilla tarafından kaleme alınmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 12.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Minyeli Abdullah (50. Yıl Özel İlk Baskı Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Minyeli Abdullah (50. Yıl Özel İlk Baskı Kapak) indir, Minyeli Abdullah (50. Yıl Özel İlk Baskı Kapak) oku ve Minyeli Abdullah (50. Yıl Özel İlk Baskı Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Amerika Atilla’ya Karşı Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.