Amelia’nın Peşinde pdf oku indir

Amelia’nın Peşinde pdf oku indir

“Bazen şelaleye doğru sürüklenmeden akıntının ne kadar hızlı olduğunu anlayamazsın.”
 
Kariyer sahibi bir avukat olan Kate Baron, kızıyla birlikte yaşamaktadır. Kate kariyerinin en önemli toplantısının tam ortasındayken kızının okuduğu Grace Hall Lisesi’nden bir telefon alır. Amelia okuldan uzaklaştırılmıştır ve Kate’in okula gelip kızını alması gerekmektedir. Kate, kızını almak için okula vardığında aldığı kahredici haberle yıkılır: Amelia ölmüştür.
 
İntihal yapmakla suçlanan üstün başarılı öğrenci, okulun çatısından atlayarak intihar etmiştir. En azından Kate’e anlatılan hikâye budur. Ta ki aldığı isimsiz bir mesaja kadar: Amelia atlamadı.
 
Şimdi Kate, sonu nereye varırsa varsın gerçeği arayacaktır. Amelia’nın bıraktığı izlerin peşinden gidip sırları bir bir gün yüzüne çıkaracak ve kızının ölümünün ardında yatan gerçeği aydınlatacaktır.
 
“Çok katmanlı bir adli gerilim… Kusursuz ve öngörülemeyen bir sona varıyor.”
-Kirkus Reviews
 
 
“Müthiş bir roman okudum. Kimberly McCreight’tan Amelia’nın Peşinde. Çok. İyi. Yazılmış. Kayıp Kız’ı sevdiyseniz, buna da bayılacaksınız.”
-Jodi Picoult
 

Amelia’nın Peşinde isimli 408 sayfadan oluşan kitap ; Kimberly McCreight tarafından yazılmış ve THE ROMAN yayınevinin 17.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Todap-Hai pdf oku indir başlıklı makalemizde Todap-Hai indir, Todap-Hai oku ve Todap-Hai pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Amelia’nın Peşinde pdf oku indir - PDF indir