Ali’nin Ayak Kareleri / Matematik Her Yerde pdf oku indir

tarafından
17
Ali’nin Ayak Kareleri / Matematik Her Yerde pdf oku indir

Mehmet Bey’in bahçesini biçmek, Derya Hanım’ın bahçesini biçmekten çok daha uzun sürüyor ama Ali ikisinden de aynı ücreti alıyor. Mehmet Bey’in bahçesi Derya Hanım’ınkinden daha büyük olsa gerek. Peki, Ali bunu nasıl ispatlayacak? Matematik her yerde serisi eğlenceli resim ve öyküleriyle çocukların okulda öğrendikleri matematik ile gündelik hayatları arasında ilişki kurmalarına yardımcı oluyor. her öykü tek bir matematik kavramına odaklanıyor, çocuklara matematiği hayatlarında nasıl kullanacaklarını gösteriyor, çocukların okuma becerisinin gelişmesine katkıda bulunuyor. Bu güzel öyküleri okul öncesi dönemdeki çocuklara da okuyabilirsiniz.
 

Ali’nin Ayak Kareleri / Matematik Her Yerde isimli 32 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Nat Gabriel tarafından kaleme alınmış ve TÜBİTAK YAYINLARI yayınevinin 14.12.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlk Okuma - Güneş Sistemi pdf oku indir başlıklı makalemizde İlk Okuma - Güneş Sistemi indir, İlk Okuma - Güneş Sistemi oku ve İlk Okuma - Güneş Sistemi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ali’nin Ayak Kareleri / Matematik Her Yerde pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.