Alfa Kadını Olmak pdf oku indir

tarafından
11
Alfa Kadını Olmak pdf oku indir

Alfa kadınının bütün ilişkileri daima sağlamdır. Dobra olduğu, olanı eğip bükmeden söylediği, öğrenmeye ve gelişmeye açık olarak karşısındaki insanı dikkatle dinlediği için bütün ilişkilerinde başarılıdır. Gücünün tamamını; hedeflerine ulaşmak için birilerini değil yeteneklerini kullanmaktan, sınırlarını korumaktan, kararlı duruşlarından alır alfa kadını.
 Etrafında gördüğü saygı ise kendine has olan o muhteşem aurasından, kendini tanımasından, kendine yakışan her şeyi bilmesinden, konuştuğunda insanları büyüleyen anlayışlı ses tonu ve hızlıca çözüm üretebilen pratik zekâsından kaynaklanır.
Alfa kadını sadece ne istediğini bilmek ile yetinmez; o, istediği şeyi nasıl elde edebileceğini de çoktan hesaplamıştır.

 
 

Alfa Kadını Olmak isimli 192 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hakan Özkan tarafından kaleme alınmış ve OLİMPOS YAYINLARI yayınevinin 12.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Agatha’nın Anahtarı pdf oku indir başlıklı makalemizde Agatha’nın Anahtarı indir, Agatha’nın Anahtarı oku ve Agatha’nın Anahtarı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Alfa Kadını Olmak pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.