Alaattin Dede ve Aycan (4 Kitap Set) pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir
  • Anasayfa
  • Genel
  • Alaattin Dede ve Aycan (4 Kitap Set) pdf

Alaattin Dede ve Aycan (4 Kitap Set) pdf


Alaattin Dede ve Aycan (4 Kitap Set) pdf

Değerlerimizi çocuklarımıza kazandırmak için ailenin, toplumun ve eğitimcilerin önemli görevleri bulunmaktadır. Değerler eğitimi verirken “Biz büyükler, çocuklara iyi model olabiliyor muyuz?” sorusunu kendimize sormalıyız.
 
Annelerimiz, babalarımız, dedelerimiz, ninelerimiz çocukluğumuzun en güzel hatıralarında yer alır. Hayatın içinde büyüklerimizden ne çok şey öğrenmişiz ve onları model almışızdır. Her şeyden önemlisi onlar; kalbimize dokunmuş, bizlere kuşaktan kuşağa anlatacağımız sıcacık anılar bırakmışlardır. Kitabımızda içimizi ısıtacak sıcacık anılarla dolu.
 
“Alaattin Dede ve Aycan Dört Mevsim Dört Değer” serisi; sevgili çocuklarımızın değerleri içselleştirmeleri ve bu değerleri gelecek nesillere aktarmak için Alaattin Dede ve Aycan’ın maceralarını bize anlatmaktadır. Alaattin Dede’den öğreneceğimiz daha çok şey var.
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Demet Karakaya tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.


Alaattin Dede ve Aycan (4 Kitap Set) pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?