Akıntıya Karşı pdf oku indir

tarafından
11
Akıntıya Karşı pdf oku indir

… Oltanın ucundaki balık şöyle dedi: ‘Yem öyle büyü­lü, çekici, gerçek idi ki; nasıl desem gerçekten daha gerçekti. Şimdi şu son nefesimi verirken itiraf edi­yorum: “Tanrım bunu beklemiyordum’.
*
Elinizdeki kitap sadece şu mektuptaki cümle yüzün­den kaleme alınmıştır desem yeridir. Çağdaş Küre­sel Medeniyet’in (O iki asırdan beri peşine düşüp yetişmeye çalıştığımız muasır medeniyet) insanlığı getirdiği son durak burasıdır.
 
Mustafa Kutlu’nun gazete yazılarından derleyerek yazdığı yeni eseri toplumumuzun tüm sorunlarına, eksiklerine, nereden nerelere gelindiğine ışık tutarken, çözümlerini de kelimelerinin arasında ilgililere sunuyor.
 

Akıntıya Karşı isimli 147 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınmış ve DERGAH YAYINLARI yayınevinin 19.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ahmet Hamdi Tanpınar / Bütün Şiirleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Ahmet Hamdi Tanpınar / Bütün Şiirleri indir, Ahmet Hamdi Tanpınar / Bütün Şiirleri oku ve Ahmet Hamdi Tanpınar / Bütün Şiirleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Akıntıya Karşı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.