Akıllı Evin Dahileri pdf oku indir

Akıllı Evin Dahileri pdf oku indir

Değerli okurlarım. Lütfen empati yapın. Kendinizi engelli insanların yerine koyun. Onların yaşadığı korkuları, güvensizlikleri, hayal kırıklıklarını ve depresyonları anlamaya çalışın. Onlara yardımcı olup hayatlarını kolaylaştırın. Ne siz onlara kötü davranın ne de bir başkasına izin verin…  Onların, topal, çolak, ahraz, kör, sağır ve geri zekalı diye alaya alınmasına müsaade etmeyin. Onların da bizler gibi normal yaşamaya hakkı olduğunu unutmayın.
 
Ünlü yazarımız Peyami Safa, “Güzel düşüncenin meyvesi de güzel olur.” demiş. Ne güzel demiş. Bu romanımda dört engelli gencin akıllarını kullanıp engelleri nasıl yendiklerini okuyacaksınız. Engelli ve engelli insanlar bu kadarını başarıyorsa, biz sapasağlam kişiler neler yapmayız, diye düşüneceksiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak birçok buluşa imza atacaksınız. Aklını ve iradesini iyi kullanana, talihin de yardım ettiğine tanık olacaksınız.
 

Akıllı Evin Dahileri isimli 56 sayfadan oluşan kitap ; Burhan Yetkil tarafından yazılmış ve HASREM YAYINLARI yayınevinin 29.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İyi Ki Varsın Öğretmenim pdf oku indir başlıklı makalemizde İyi Ki Varsın Öğretmenim indir, İyi Ki Varsın Öğretmenim oku ve İyi Ki Varsın Öğretmenim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Akıllı Evin Dahileri pdf oku indir - PDF indir