Ağlamalar ve Öfke Nöbetleri pdf oku indir

Ağlamalar ve Öfke Nöbetleri pdf oku indir

Çocuğunuz ağlayarak aslında ne anlatmak ister?
Ağlamaya ihtiyacı olduğunu nasıl anlarsınız?
Öfke nöbetlerinin anlamı nedir?
Çocuğunuz ağlamalarını bastırmayı nasıl öğrenir?
 
Çocukların ağlamaları ve öfke nöbetleri anne babalar için başa çıkması en zor konulardan biridir. Anne babalar çocukları öfke nöbetine girdiğinde ya da bütün gün mızırdandığında nasıl davranmaları gerektiğini bilemezler. Ağlayan çocuğu rahatlatmak mı, görmezden gelmek mi ya da empati kurarak dinlemek mi gerekir? Bilinçli ebeveynlik akımının kurucusu olan Aletha Solter, hem ağlama ve öfke nöbetlerinin altında yatan ihtiyaçları, hem de anne babaların ve çocuklarla ilgilenen diğer yetişkinlerin bu sorunla nasıl başa çıkabileceklerini devrim niteliğinde bir yaklaşımla anlatıyor. Okurlara şaşırtıcı, etkili ve işe yarayan çözümler sunuyor.
 

Ağlamalar ve Öfke Nöbetleri isimli 200 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Aletha J.Solter tarafından kaleme alınmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 03.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Üçüncü Şempanze: İnsan Türünün Evrimi ve Geleceği pdf oku indir başlıklı makalemizde Üçüncü Şempanze: İnsan Türünün Evrimi ve Geleceği indir, Üçüncü Şempanze: İnsan Türünün Evrimi ve Geleceği oku ve Üçüncü Şempanze: İnsan Türünün Evrimi ve Geleceği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ağlamalar ve Öfke Nöbetleri pdf oku indir - PDF indir