Adem’den Önce pdf oku indir

tarafından
9
Adem’den Önce pdf oku indir

Âdem’den Önce, insanlığın çok eskide kalmış döneminde, yarı-insansı atalarımızı ele alan bir serüven romanı. Jack London, Darwin’e ve evrim kuramının işaret ettiği gerçeklerle paralel detaylar taşıyan kitabında, rüyaları aracılığıyla nesiller önceki atalarının hayatını anımsayan, gen hafızasına kaydedilenlere hapsolmuş birinin ikili yaşantısını anlatıyor. Gündüzleri 20. yüzyıl Amerikasındaki olağan yaşantısına devam eden küçük kahramanımız, geceleri uykuya daldığında bambaşka bir hayatın ve dönemin içerisinde bulur kendini.
 

Adem’den Önce isimli 120 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 28.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Birinci ve İkinci Bölüm) pdf oku indir başlıklı makalemizde Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Birinci ve İkinci Bölüm) indir, Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Birinci ve İkinci Bölüm) oku ve Harry Potter ve Lanetli Çocuk (Birinci ve İkinci Bölüm) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Adem’den Önce pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.