Adem’den Önce (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
15
Adem’den Önce (Cep Boy)  (Tam Metin) pdf oku indir

Âdem’den Önce, insanlığın çok eskide kalmış döneminde, yarı-insansı atalarımızı ele alan bir serüven romanı. Jack London, Darwin’e ve evrim kuramının işaret ettiği gerçeklerle paralel detaylar taşıyan kitabında, rüyaları aracılığıyla nesiller önceki atalarının hayatını anımsayan, gen hafızasına kaydedilenlere hapsolmuş birinin ikili yaşantısını anlatıyor. Gündüzleri 20. yüzyıl Amerikasındaki olağan yaşantısına devam eden küçük kahramanımız, geceleri uykuya daldığında bambaşka bir hayatın ve dönemin içerisinde bulur kendini.
 

Adem’den Önce (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 152 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 22.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Her Gün Hüzün / Sol Ayağım-2 pdf oku indir başlıklı makalemizde Her Gün Hüzün / Sol Ayağım-2 indir, Her Gün Hüzün / Sol Ayağım-2 oku ve Her Gün Hüzün / Sol Ayağım-2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Adem’den Önce (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.