Açıklamalı Büyük Dua Kitabı pdf oku indir

Açıklamalı Büyük Dua Kitabı pdf oku indir

Dua, insanın hâlini Rabbine arz etmesi ve O’na niyazda bulunması demektir. Dua, kulun Allah ile arasındaki en güçlü manevi irtibattır. Yüce Rabbimiz Kur’an’da “De ki: Sizin kulluğunuz ve niyazınız olmasa Allah size ne diye değer versin?” (Furkân, 25/77) buyurarak bizi her daim duaya teşvik ediyor. Bu kitapta hayatımızın her anını ayrı bir kutsiyetle anlamlandıran, ömrümüze bereket kalbimize huzur katan, Peygamberimizin “ibadetin özü” dediği duaları ayrıntılı bir şekilde bulacaksınız. 
 

Açıklamalı Büyük Dua Kitabı isimli 298 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Cemal Sofuoğlu tarafından yazılmış ve DİYANET VAKFI YAYINLARI yayınevinin 07.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Peygamberimizin (s.a.a.) Yaşamında Kadın ve Çocuk pdf oku indir başlıklı makalemizde Peygamberimizin (s.a.a.) Yaşamında Kadın ve Çocuk indir, Peygamberimizin (s.a.a.) Yaşamında Kadın ve Çocuk oku ve Peygamberimizin (s.a.a.) Yaşamında Kadın ve Çocuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Açıklamalı Büyük Dua Kitabı pdf oku indir - PDF indir