9 Ay 99 Esma pdf oku indir

tarafından
21
9 Ay 99 Esma pdf oku indir

Her hayat, başlıbaşına bir mucizedir. Her yeni hayatla, gözle görülmez küçücük bir hücre adım adım birbiriyle uyumlu o kadar çok azasıyla varedilir; ve tek hücre duyan, gören, hisseden, düşünen, üzülen, sevilen, memnun olan bir insana dönüşür. Sebeplerin aciz kaldığı bir mucizedir bu.Elinizdeki kitap, bu yaratılış mucizesine şahitlik ettiğimiz hamilelik sürecine esma-i hüsna penceresinden bakmaya çağırıyor bizi. Ve bu 9 ayda 99 esma-i hüsnaya ulaştıran bir yolu gösteriyor bize.

… Esma-i Hüsna ile geçirdiğim hamileliğimin her döneminde gördüm ki, bizler aslında bu dünyaya sahip olmaya değil, şahit olmaya geliyoruz. Ne mala mülke, ne de çocuğa… Özellikle çocuğumuzun bize ikram ediliş şekli ve aşamaları tamamen şahit olunması gereken mucizevî bir süreç. Siz de okuduğunuzda yaratılışın her bir anında, farklı bir esmânın tecelliyatını fark edeceksiniz.
 

9 Ay 99 Esma isimli 176 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Ayşegül Akakuş Akgün tarafından kaleme alınmış ve NESİL YAYINLARI yayınevinin 02.07.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İslam İlmihali (Büyük Boy) pdf oku indir başlıklı makalemizde İslam İlmihali (Büyük Boy) indir, İslam İlmihali (Büyük Boy) oku ve İslam İlmihali (Büyük Boy) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

9 Ay 99 Esma pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.