8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eko Taktikli Soru Bankası pdf oku indir

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eko Taktikli Soru Bankası pdf oku indir

Sizlerin ders kaynaklarına ulaşmasının gittikçe zorlaştığı bu dönemde, bizler “imkansız!” denileni yapıyoruz ve EKOKİTAP kaynaklarımızı sizlere sunuyoruz. Üstelik Eko Taktikli Soru Bankalarımız, sen Tonguç kalitesine daha uygun fiyatlarla kavuş diye özel olarak hazırlandı! 
8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eko Taktikli Soru Bankasındaki tüm sorular ve içerikler; MEB müfredatı, kazanımları ve yıllık planına en hassas şekilde bağlı kalınarak hazırlandı.  İçerisinde sıradan soru bankalarından farklı olarak algıyı açıcı, ders çalışma iştahını artıran, onlarca hap bilgiyi içeren kes-yapıştır Takbilleri ve bu takbiller yapıştırılarak oluşturulan, testlerin takip edileceği konu haritaları (posterler) yer alıyor.  
8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eko Taktikli Soru Bankası var olan orjinaliyle birebir aynı içeriğe sahiptir. Daha küçük yazı boyutuyla daha az sayfadan oluşan EKOKİTAP versiyonudur. Elindeki bu kitap ile Daha Az Kâğıt Tüketimi yaparak ekolojik dengeyi koruyor, aynı içeriğe Daha Az Ödeme ile aile ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyorsun. Yani hem EKOlojik hem de EKOnomik!
Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor. Bu arada kitabının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek soruları çözebilirsin.
Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme!
Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 9-18-24 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.  Kitap içerisindeki sorular; farklı öğretmenlerin değerlendirmelerinin ortalaması alındıktan sonra öğrencilerin çözümlerindeki doğru, yanlış ya da boş soru analitikleri de eklenerek hesaplanıp seviyelendirilmiştir.
Bu kitapta;
Temel Seviye 101 soru
Orta Seviye 327 soru
Zor Seviye 132 soru bulunmaktadır.
Türü: Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 88          
(Kes – Yapıştır 3 poster + 60 tane Takbil) 
Soru Sayısı: 462 soru kitapta 98 soru dijitalde Toplam 560 soru        
 

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eko Taktikli Soru Bankası isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve TONGUÇ AKADEMİ yayınevinin 21.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eko Taktikli Soru Bankası pdf oku indir - PDF indir