7’den 70’e Taş Devri Diyeti Hastalıklara Karşı Korunma Kalkanı pdf oku indir

tarafından
11
7’den  70’e Taş Devri Diyeti  Hastalıklara Karşı Korunma Kalkanı pdf oku indir

Dünyada hiçbir gerçek saklı kalmaz. Üstü ne kadar örtülürse örtülsün, halkın kolayca ulaşabileceği, ucuz ve basit tedavilerin kimi zaman servet harcanan pahalı ve karmaşık tedavilerden etkili olabildiği gerçeği gibi…
Hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde besin unsurlarını kullandığım Taş Devri Diyeti kitabımın gördüğü büyük ilgi artık “statükocu tıp masalları” yerine gerçekleri duymak istediğimizi gösteriyor. Ne de olsa Taş Devri Diyeti’ni tabiat ana yazmış, diyet diktatörleri değil!
Ben akşam başımı yastığa koyduğumda huzurla uyuyabilmek için bilgimle ve vicdanımla elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Yeni konu başlıklarıyla genişleterek yeniden kaleme aldığım 7’den 70’e Taş Devri Diyeti kitabının tıp öğrencilerinden diyetisyenlere, hastalardan hekimlere birçok insanın başvuru kaynağı olmasını umuyorum.
Tüm okurlarıma, hastalarına kitabımı tavsiye eden ve önerileriyle kitabı zenginleştiren hekim arkadaşlarıma ve desteğini esirgemeyen basın mensuplarına ne kadar teşekkür etsem az. 30 yılı aşkın hekimlik hayatımda bana en güzel hediyeyi verdiniz…
Sağlıcakla kalın.

Prof. Dr. Ahmet Aydın
 

7’den 70’e Taş Devri Diyeti
Hastalıklara Karşı Korunma Kalkanı isimli 504 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Prof. Dr. Ahmet Aydın tarafından kaleme alınmış ve HAYY KİTAP yayınevinin 01.02.2012 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

7’den 70’e Taş Devri Diyeti Hastalıklara Karşı Korunma Kalkanı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.