52 Liderlik Hazinesi pdf oku indir

52 Liderlik Hazinesi pdf oku indir

John Parker Stewart; “Son otuz yılını dünyanın dört bir yanından kuruluşlara liderlik ve yönetim eğitimleri verdi. Katılımcılar arasında CEO’lar, başkanlar, siyasi liderler, askeriye komutanları, profesörler, denetmenler, öğrenciler ve anne-babalar, kilise grupları ve toplum kuruluşları yer aldı.” Bunların sonucunda ortaya bu kitap çıktı.

“John Parker Stewart’ın 52 Liderlik Hazinesi, her seviyedeki liderler ve yöneticiler için hayati önem taşıyan liderlik ipuçlarının ve içgörülerinin harika bir derlemesi. Liderlerin ve yöneticilerin başarılı bir kariyer inşa etmelerine yardımcı olacak paha biçilmez bir rehberlik sağlıyor.”
Chris Jedrey | Eski İcra Direktörü | NASA Genel Merkezi
 
“Her gün karşılaştığınız zorlu liderlik durumlarında size rehberlik edecek, okunması kolay ve pratik bilgilerden oluşan son derece faydalı bir koleksiyon. Bu aydınlatıcı 52 Liderlik Hazinesi’ni uygulamak, sizin ve ekibinizin liderler ve yöneticiler olarak mükemmelliğe ulaşmanızı garanti edecektir. John Parker Stewart, bize bugün tüm yöneticilerin karşı karşıya olduğu sürekli değişimin zorlukları konusunda koçluk yaparken bize bu Hazineleri öğretti.”
Jack Nealon | Eski Bilgi İşlem Sorumlusu | Ulusal Tarım İstatistikleri Dairesi | ABD Tarım Bakanlığı
 

52 Liderlik Hazinesi isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; John Parker Stewart tarafından yazılmış ve PAPİRÜS YAYINEVİ yayınevinin 28.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

52 Liderlik Hazinesi pdf oku indir - PDF indir