26.62 Yakaza pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

26.62 Yakaza pdf oku indir


26.62 Yakaza pdf oku indir

26.62 Yakaza, enerjinin sırrına ulaşan ama bunun henüz bilincinde olmayan; kırk beşinci yaş gününde, ameliyat masasında hayatını kurtardığı hastasını, görünürde ortada hiçbir sebep yokken öldüren bir cerrahın yolculuğunu anlatıyor.
Polisler Soysal’ın neden böyle bir cinayet işlediğini araştırırken, kendilerini zihninde sırlar barındıran emniyet amiri Fatih Baki Yılmaz’la karşı karşıya bulurlar.
Tıpkı tasavvuf gibi diğer kadim ezoterik öğretilere göre de her şeyin özünde enerji vardır. Var olanı kâinata bağlayan ve her şeyle ortak kılan öz bu enerjidir. İnsanın özündeki sırra ulaşması, her şeyin ve herkesin sırrına ulaşması demektir. Sırra ulaşan, artık herkestir ve her şeydir. Enerjinin ta kendisidir. Soysal bunu keşfettiği anda artık yeni bir yolculuğa çıkar. Gerçeğin yanı sıra kızına ulaşmaya çalışacaktır… Öldürüldüğünü söylediği ama kimseye varlığını ispat edemediği, hiçbir yerde yaşadığına dair bir kanıtın olmadığı kızına.
Polisin yürüttüğü tahkikat süresince herkes gerçeklerle yüzleşir. Kendi gerçekleriyle. En başta da Soysal… Ya da Fatih Baki Yılmaz. Fatih. Kızına ve karısına ulaşmayı her deneyişinde, ailesinden bir adım daha uzaklaşıp, gerçeğe biraz daha yaklaşır. Her yaklaştığında biraz daha yabancılaşır kendisine… Çünkü bilmediği şey yeryüzünde insanların sayısı kadar gerçek olduğudur…
26.62 Yakaza başlangıçta gerçeğin bilim kurguya, finaldeyse bilim kurgunun gerçeğe dönüştüğü bir roman.
 
Fatih duraksadı bir an. “Sadece sen ve ben varız sanıyordum.” diye gevelendi. Bir teknoloji marketinin önünde durmuşlardı bu esnada. Devin gücü elinde tutanları düşünmesini istedi Fatih’ten. Aklına gelen ilk üç ismi saymasını istedi. Arkalarında, vitrindeki televizyonlarda Trump, Putin, Kim Jong-Un, Mark Zuckerberg ve Bill Gates’le alakalı haberler dönmekteydi. Fatih ardındaki bu yüzlerden habersiz, öylece bakıyordu Devin’in yüzüne. Devin “Onları, diğer herkes gibi tanıdığına emin misin? Herkesi tanıdığın kadar?” diye sordu. Fatih gayet net bir tonla “Evet.” diye karşılık verdi.
Devin gülümsedi. “İyi düşün. Odaklan. Bence onları herkesi tanıdığın kadar değil, herkesin tanıdığı kadar tanıyorsun. Devlet liderleri, büyük şöhretler, multi-milyonerler kodu kendi çıkarları için dönüştürüyor.”
 

26.62 Yakaza isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Başak Angigün tarafından yazılmış ve SUMRU YAYINEVİ yayınevinin 19.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kamburuma Üç Sebep pdf oku indir başlıklı makalemizde Kamburuma Üç Sebep indir, Kamburuma Üç Sebep oku ve Kamburuma Üç Sebep pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


26.62 Yakaza pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?