2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı pdf


2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı pdf

Değerli Adaylar,
Dünyadaki bilimsel gelişmeleri yakından izleyerek ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine yükseltecek olan siz bilim insanı adaylarının eğitim sürecine katkıda bulunuyor olmaktan NUH HOCA olarak gurur duyuyorum. Şu an elinde tuttuğun bu kitabı YÖK tarafından 11.06.2018 tarihinde açıklanan en son güncellemeler ile sınav sistemine uygun olarak hazırlamış bulunmaktayım.
Kitabım,
Matematiksel işlemler
Matematiksel ilişkilerden yararlanma
Tekli, ikili ve üçlü problemler
Sayısal yetenek
Geometri
konularında, adaylardan istenen Sıralama, Çözümleme, Analiz etme, Yorumlama ve Mantık Yürütme gibi daha birçok ileri düşünme becerileri dikkate alınarak tarafımdan otuz yıllık öğretmenlik tecrübemi de işin içine katarak büyük bir özveri ve heyecanla hazırlanmıştır. Kitap, kısa konu anlatımlı olup verilen örneklerin tamamı video çözümleri yapılarak örneğin altına yerleştirdiğimiz karekodda bulunmaktadır. 44 adet matematik 31 adet geometri testi içermektedir. Bu kitabı hakkıyla çözdüğünüzde inanıyorum ki matematik ve geometri için başka hiçbir kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız.Hazırlık sürecindeki emekleri için PELİKAN YAYINLARI’nın başta yayın-proje ve dizgi ekibi olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim.
Kitabımın kontrollerinde bana yardımcı olan güzel yeğenim Semiha Hellagün’e ayrıca teşekkürlerimi sunarım.
Değerli görüş ve önerilerinizi lütfen benimle hellagun03@gmail.com’a yazarak paylaşınız.
 
Tüm adaylara başarı dileklerimle……..
 
Nuh HELLAGÜN
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Nuh Hellagün tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tecrübe Sözel Mantık Tamamı Çözümlü Soru Bankası pdf başlıklı makalemizde Tecrübe Sözel Mantık Tamamı Çözümlü Soru Bankası indir, Tecrübe Sözel Mantık Tamamı Çözümlü Soru Bankası oku ve Tecrübe Sözel Mantık Tamamı Çözümlü Soru Bankası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


2022 ALES Sayısal Yetenek Son Tekrar Konu Anlatımı pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?