15 Temmuz Yeniden Diriliş pdf oku indir

15 Temmuz Yeniden Diriliş pdf oku indir

Tarihte birçok kez darbe girişimine maruz kalan Türk demokrasisi son imtihanını 15 Temmuz 2016’da FETÖ kalkışması ile verdi. Halkın devletine bağlılığı, demokrasiye inancı ile bu girişim bastırıldı.
Türk halkı o gece ismini altın harflerle tarihe yazdırdı. Kimi işçi, kimi işsiz, kimi mühendis, kimi öğrenci, kimi ev hanımıydı. Onlar eşti, anneydi, babaydı, kardeşti. Ama hepsinin ortak bir özelliği; vatana ve milletine âşık olmalarıydı.
O gecenin yaşayan kahramanları gazilerin hikâyelerini tarihe not düşmek için bu çalışmada istifadenize sunuyoruz. Hepimiz 15 Temmuz şehitlerine, gazilerine ve sokağa çıkan her bireye çok şey borçluyuz. O geceyi unutmayacağız, unutturmayacağız.
 

15 Temmuz Yeniden Diriliş isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Yasemin Asan tarafından yazılmış ve MEVSİMLER KİTAP yayınevinin 23.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Düzensiz Savaşlar pdf oku indir başlıklı makalemizde Düzensiz Savaşlar indir, Düzensiz Savaşlar oku ve Düzensiz Savaşlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

15 Temmuz Yeniden Diriliş pdf oku indir - PDF indir