10 Sürpriz Randevu (Ciltli) pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

10 Sürpriz Randevu (Ciltli) pdf


10 Sürpriz Randevu (Ciltli) pdf

Bırak ailen her şeyi daha da tuhaflaştırsın
 
Sophie’nin yeni yıldan tek dileği erkek arkadaşıyla biraz yalnız kalıp özgürlüğün tadını çıkarabilmekti ama ona sürpriz yapmak için gittiği partide ortaya çıktığı üzere özgürlük peşinde olan yalnız kendisi değildi.
 
Dünyası başına yıkılan Sophie, Noel tatili için Nonna’nın evinde toplanan geniş ailesinin yanında biraz olsun avunmayı umuyordu. Torununun kendine acımasına seyirci kalmak istemeyen Nonna hemen zekice bir plan kurdu: Her birini farklı bir aile üyesinin seçeceği on randevu.
 
Bazıları felaketle sonuçlanabilecek bu randevuları atlatabilmek için Sophie’nin, kuzenleri Olivia’yla Charlie’nin ve tabii yan komşuları Wes’in yardımlarına ihtiyacı vardı. Efsane Dörtlü güçlerini yeniden birleştirmişken, ikinci şans peşine düşen eski sevgililer ya da imkânsız aşklar onları yıkamazdı… değil mi?
 
“Baştan sona büyük harflerle diyorum ki KESİNLİKLE ÇOK KEYİFLİ.” NPR
 
“Aşkı bulmak, kendini ve aileni tanımak üzerine çok eğlenceli bir hikâye.” Kirkus
 
“Aile üyelerinin karakterleri, Sophie için seçtikleri randevularla oldukça zeki bir şekilde yansıtılıyor.” Publishers Weekly
 
“Noel teması kitabı daha da göz kamaştırıcı kılıyor.” Booklist
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Ashley Elston tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Taç Oyunu / Taç Oyunu Serisi 1 pdf başlıklı makalemizde Taç Oyunu / Taç Oyunu Serisi 1 indir, Taç Oyunu / Taç Oyunu Serisi 1 oku ve Taç Oyunu / Taç Oyunu Serisi 1 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


10 Sürpriz Randevu (Ciltli) pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?