01:01 Bugün Adımı Sen Koy (Cilti) pdf oku indir

01:01 Bugün Adımı Sen Koy (Cilti) pdf oku indir

“Size ikimizin de asla gidemeyeceği o yerden yazıyorum bayım, sizi sevmek beni iyileştirdi.”
 
Sayılı günleri kalmasına rağmen ölmeden önce yapmak istedikleri oldukça sıradandı. Yaşamla, insanlarla ve en çok da kendiyle sorunu olan Baran Tandemir’in ilgisini çeken de bu oldu.
 
Köstekli saat onlar için geri sayımını bir kez daha başlattı.
Ölürken bile hayat dolu olan kız yaşama dair hiçbir umudu kalmayan çocuğun peşine takıldı. Kendilerini önce bir vadide sonra bir akıl hastanesinde buldular.
 
Zamanın içine sığamadılar. Geçmiş ve gelecek bir köprüde karşı karşıya geldi. Zincirlerden kurtulmaya çalışırken anahtarı kendi elleriyle sakladılar.
 
Ölüme çeyrek kala, her gün yeni bir isim alarak Azrail’e kafa tutan pembe balyozlu bir kızın romantik, buruk ve eğlenceli sonsuzluğu keşfi.
 

01:01 Bugün Adımı Sen Koy (Cilti) isimli 328 sayfadan oluşan kitap ; N. G. Kabal tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 15.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Atlas Vazgeçti - 2.Kitap pdf oku indir başlıklı makalemizde Atlas Vazgeçti - 2.Kitap indir, Atlas Vazgeçti - 2.Kitap oku ve Atlas Vazgeçti - 2.Kitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

01:01 Bugün Adımı Sen Koy (Cilti) pdf oku indir - PDF indir